flamengol.net


César będzie zmiennikiem Diego Alvesa

César, który miał świetne występy od czasu dołączenia do zespołu Flamengo, powinien być zmiennikiem Diego Alvesa w przyszłym sezonie. Władze klubu są zadowolone z postawy bramkarza.

Wychowanek Rubro-Negro, który do niedawna nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu przez dwa lata, początkowo był czwartym bramkarzem w zespole dowodzonym przez Reinaldo Ruedę, ale wobec kontuzji Thiago i Diego Alvesa oraz katastrofalnej formie Alexa Muralhy, goleiro stanął między słupkami bramki w decydującym momencie sezonu i nie zawiódł.

W nadchodzącym nowym sezonie bramkarzem numer trzy ma być Thiago, który otrzymał kilka szans w tym sezonie, a Alex Muralha nie jest częścią planów i powinien odejść.

Z Césarem w bramce, Flamengo w środę zmierzy się z Independiente w pierwszym meczu finału Copa Sudamericana na stadionie Libertadores de América w Avellaneda, metropolii Buenos Aires. Rewanż odbędzie się tydzień później na Maracanie

autor: MentiX; 06.12.2017; 20:53; źródło: colunadoflamengo.com
Zawodnik meczu

Geuvânio: Flamengo 4:0 Portuguesa

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą się po jednej ze zdobytych bramek w wygranym meczu z Portuguesą.
Video
Poker w wykonaniu Flamengo, które właśnie czteroma bramkami wygrało spotkanie z Portuguesą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX