flamengol.net

César: "Wiedzieliśmy, że będzie to trudna gra"

Pomimo pierwszego straconego gola w tym sezonie, kolejna przekonująca postawa sektora defensywnego Rubro-Negro była podstawą do wywalczenia awansu do finału Taça Guanabara. Dominujący styl przez większość czasu sprawił, że zespół prowadzony przez trenera Paulo Césara Carpegianiego zdobył trzy bramki i wygrał z Botafogo.

Nawet przy dobrym występie, przeciwnicy zdołali kilkakrotnie zagrozić bramce Césara w końcówce drugiej połowy. Bramkarz skomentował trudne chwile w klasyku, które doświadczyła linia obrony, ale pochwalił odporność zespołu.

"Wiedzieliśmy, że będzie to trudna gra, nawet dlatego, że był to klasyk. Jednak udało nam się zagrać dobrze, stworzyć swoje szanse i zdobyć gole. Rywale zdołali strzelić gola, może z powodu chwili naszej nieuwagi. Jednak to pozytywny wynik." - powiedział César.

W finale Taça Guanabara, Flamengo zmierzy się z Boavistą, która w pierwszym półfinale zremisowała 2:2 z Bangu, ale awansowała do finału dzięki lepszej pozycji w fazie grupowej. Czekając na finał, César zachowuje pokorę, ale wierzy w zwycięstwo.

"Myślę, że będzie to bardzo dobry mecz finałowy i bardzo trudny, jak to miało miejsce dzisiaj. Ale postaramy się zdobyć tytuł." - dodał goleiro.

autor: MentiX; 11.02.2018; 18:09; źródło: flamengo.com.br; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX