flamengol.net


Conca wraca do Chin

Darío Conca nie zagra już dla Flamengo w 2018 roku. Z końcem kontraktu, który wygasa wraz z końcem tego roku, Argentyńczyk, który zagrał tylko 27 minuty w tym sezonie, powróci do chińskiego SIPG jeszcze przed początkiem przyszłego roku. Klub z Szanghaju zwrócili się do Rubro-Negro o możliwość szybszego powrotu pomocnika, który nie powinien już być w zespole Mengão.

Ogłoszony z pompą pod koniec zeszłego roku, Argentyńczyk praktycznie cały sezon był poza kadrą meczową. Zawodnik został zakontraktowany, gdy był w tracie leczenia zerwania więzadła krzyżowego w lewym kolanie.

Po miesiącach leczenia, Cocna zadebiutował w wygranym meczu przeciwko Ponte Preta w dniu 14 czerwca na Ilha do Urubu. Jednak Flamengo zaczęło wypłacać pensje pomocnika dopiero po debiucie - wcześniej wszystkie koszty pokrywało SIPG.

Pomimo regularnego treningu z resztą zespołu i wcześniejszym powrotem do gry, Conca tylko kilka razy znajdował się na ławce rezerwowych po swoim debiucie. W sumie spędził na boisku tylko 27 minut: 15 min w Campeonato Brasileiro (wchodząc na ostatnie minuty w dwóch meczach) i 12 min w Primera Liga (również pojawiając się na planu gry w końcówce).

autor: MentiX; 04.12.2017; 20:26; źródło: globoesporte.com
Zawodnik meczu

Geuvânio: Flamengo 4:0 Portuguesa

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą się po jednej ze zdobytych bramek w wygranym meczu z Portuguesą.
Video
Poker w wykonaniu Flamengo, które właśnie czteroma bramkami wygrało spotkanie z Portuguesą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX