flamengol.net

Diego Alves ubolewa nad straconą szansą zbliżenia się do czołówki

Flamengo przegrało niedzielny klasyk z Botafogo i nie wykorzystało szansy, aby wejść do strefy G4. Bramkarz Diego Alves, który tego wieczoru był jednym z najlepszych zawodników w zespole Rubro-Negro, ubolewał nad nad straconą szansą zbliżenia się do czołówki Campeonato Brasileiro.

"Porażka nigdy nie jest łatwa do strawienia. Wiemy, że nie zagraliśmy dobrej pierwszej połowy. Teraz musimy przeanalizować błędy i poprawić się z myślą o kolejnych meczach, gdzie będziemy mieć nową szansę, aby wygrać. Patrząc na pozostałe wyniki w tej kolejce, to uzyskując lepszy wynik mogliśmy awansować w tabeli." - powiedział goleiro.

Diego próbuje przekręcić kluczyk i skupić się na środowym meczu z Chapecoense w Copa Sudamericana.

"To mogła być najlepsza okazja, aby zbliżyć się do zespołów, które są przed nami. Do końca sezonu jest jeszcze wiele meczów, ale z lepszym wynikiem nasza strata na pewno byłaby mniejsza. Teraz koncentrujemy się na grze w Copa Sudamericana z Chapecoense. " - dodał.

autor: MentiX; 11.09.2017; 07:27; źródło: flamengo.com.br; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX