flamengol.net

Diego ocenia remis z Flu

Po niedzielnym remisie 1:1 w klasyku z Fluminense, pomocnik Diego stwierdził, że podział punktów jest jak najbardziej sprawiedliwy, biorąc pod uwagę to, co oba zespoły pokazały na murawie Kléber Andrade w Cariacica w stanie Espírito Santo.

"Mieliśmy pewne dobre szanse jak oni, ale nie mieliśmy szczęścia pod bramką. Była to otwarta gra, w której obie zespoły miały szanse na wygraną. Remis jest sprawiedliwym wynikiem." - powiedział Diego.

Pomocnik stanął w obronie kolegi z zespołu, Rafaela Vaza, który znowu zagrał słabe zawody i to po jego błędzie gola zdobył Wendel.

"Wszyscy znamy jego jakość. Wszyscy możemy się poprawić, nie tylko on. Jesteśmy z nim, ma pełne wsparcie zespołu." - dodał.

Wreszcie Diego odniósł się do półfinałowego spotkania Taça Rio z Vasco, w którym to rywale grać będą z przewagą remisu. Jednak według niego, Flamengo na wszystkie warunki, aby awansować do finału.

"Będziemy starać się wygrać, oczywiście gra z przewagą remisu jest znaczna, ale nie odbiera to naszej zdolności do awansowania do finału." - zakończył Diego.

autor: MentiX; 03.04.2017; 16:39; źródło: lancenet.com.br; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX