flamengol.net

Donatti za Vaza

gotowując się do sobotniego półfinałowego spotkania Taça Rio z Vasco, trener Zé Ricardo testował zmiany w sektorze obronnym Flamengo: Alejandro Donatti zajął miejsce Rafaela Vaza i stworzył duet środkowych defensorów wraz z Réverem.

Przed rozpoczęciem zajęć szkoleniowiec porozmawiał z Vazem, który był starterem odkąd trafił do klubu, czyli lipca ubiegłego roku, aby wytłumaczyć mu swoją decyzję. Dla Donattiego będzie to pierwsza okazja, aby na dłużej pozostać w wyjściowej jedenastce odkąd trafił do Fla w lipcu ubiegłego roku. Rubro-Negro starali się pozyskać Argentyńczyka z Rosario Central przez prawie sześć miesięcy. Po przybyciu do zespołu z Gávea, Donatti zaliczył kilka wpadek i szybko stracił miejsce w zespole.

Do tej pory Donatti rozegrał we Flamengo tylko dziewięć spotkań, ostatnie w zeszłą niedzielę w klasyku przeciwko Fluminense, kiedy wraz z Rafaelem Vazem grał na obronie.

autor: MentiX; 06.04.2017; 23:22; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX