flamengol.net

Éverton Ribeiro: "Z każdym meczem będziemy się poprawiać"

Jeden z kluczowych zawodników w meczu, Éverton Ribeiro spotkał się z dziennikarzami w strefie mieszanej stadionu Raulino de Oliveira we Volta Redonda po ostatnim gwizdku arbitra. Pomocnik skomentował komplementy wypowiedziane przez trenera Paulo Césara Carpegianiego, podkreślając dobrą grę i organizację zespołu przez większość klasyku przeciwko Botafogo.

"Zagraliśmy dobre spotkanie, mieliśmy intensywny początek, w drugiej połowie straciliśmy trochę kontrolę, ale odzyskaliśmy ją ponownie. Z każdym meczem będziemy się poprawiać, musimy trzymać nogi na ziemi, abyśmy się nie zatrzymali. gratuluję wszystkim świetnego występu. Teraz w niedzielę mamy kolejne wielkie wyzwanie." - powiedział Éverton Ribeiro.

Pomocnik skomentował również debiut Henrique Dourado, który pomimo krótkiego przebywania w nowym zespole dobrze rozumiał się z resztą zespołu, co zaowocowało zdobytą bramką przez "Ceifador" na początku drugiej połowy.

"Dla naszego sposobu grania, z dużym ruchem, Dourado pasuje bardzo dobrze, ponieważ rusza się w polu karnym, czego potrzebujemy. Ma wszystko, co trzeba we Flamengo." dodał.

Na koniec Éverton Ribeiro wypowiedział się na temat finałowego meczu Taça Guanabara z Boavistą.

"To będzie bardzo trudny mecz. Nie dotarli do finału przypadkiem. Musimy być bardzo ostrożni i kontynuować tę ewolucję i grać coraz lepiej." - zakończył zawodnik.

autor: MentiX; 11.02.2018; 18:10; źródło: flamengo.com.br; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX