flamengol.net

Felipe Vizeu wdzięczny za przywiązanie fanów

W meczu z Fluminense napastnikiem Felipe Vizeu rozpoczął grę na ławce rezerwowych, ale w drugiej połowie kibice zgromadzeni na Kléber Andrade w Cariacica w stanie Espírito Santo domagali się wejścia młodego napastnika, który ostatecznie pojawił się na placu gry. Po koncowym gwizdku arbitra, młody zawodnik podziękował fanom za wsparcie i skomentował spotkanie przeciwko Tricolor.

"Cieszę się ze wsparcia fanów. Wiemy, że był to ciężki mecz, mamy tego świadomość. Takie są klasyki. Czerwona kartka Pary trochę nas bolało, ale dzięki sercu do walki udało nam się zremisować." - powiedział Felipe Vizeu.

Atakujący skomentował także oczekiwania wobec półfinałowego spotkania z Vasco w Taça Rio, który odbędzie się na kilka dni przed ważnym meczem z Atlético Paranaense w Copa Libertadores.

"Mamy wiele ważnych spotkań. Musimy skupić się na meczu z Vasco, musimy trzymać głowę na miejscu w celu uzyskania awansu." - dodał.

autor: MentiX; 03.04.2017; 16:39; źródło: lancenet.com.br; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX