flamengol.net

Flamengo dogadane z Vágnerem Love

Flamengo zrobiło pierwszy krok do zakontraktowania Vágnera Love. Podczas wtorkowego spotkania w Rio de Janeiro, strony osiągnęły porozumienie w sprawie wynagrodzenia i powrót Artilheiro do Amor do Ninho do Urubu jest wielce prawdopodobny. Następnym krokiem, który jednak nie jest taki prosty, jest przekonanie Alanyasporu do transferu. Napastnik w czwartek wraca do Turcji, a jego przedstawiciele mają poparcie Rubro-Negro, aby rozpocząć rozmowy i zdefiniować strategię negocjacji z wypożyczeniem lub definitywną sprzedażą.

Uzgodniona pensja jest zbliżona do tej, co obecnie otrzymuje Paolo Guerrero (nie licząc bonusów). Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu ligi tureckiej, który w tym sezonie zdobył już dziesięć goli, Vágner Love niedawno przedłużył swój kontrakt z Alanyasporem do połowy 2020 roku. Strony zdają sobie sprawę, że potrzebne będzie dużo perswazji, aby przekonać Turków do transferu.

autor: MentiX; 10.01.2018; 18:49; źródło: globoesporte.com
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX