flamengol.net

Flamengo ponownie niezadowolone z pracy sędziego

Flamengo po raz kolejny nie jest zadowolone z pracy sędziego, tym razem Rodrigo Carvalhaesa de Mirandy, który prowadził niedzielny klasyk z Fluminense na Kléber Andrade w Cariacica w stanie Espírito Santo. Po końcowym gwizdku arbitra, prezydent Rubro-Negro, Eduardo Bandeira de Mello wyraził swoje niezadowolenie.

Mengão kończyli spotkanie w dziesięciu, po tym jak na kwadrans przed końcem czerwoną kartkę otrzymał Pará. Bandeira skarżył się na poziom sędziów Stanowej Federacji Piłkarskiej Rio de Janeiro, przypominając pracę

Flamengo zakończył grę z dziesięciu graczy na tym polu - Para został wysłany stawek Lucas Fernandes po 30 minutach drugiej połowy (patrz niżej) . Przerażeni, Caetano powiedział, że nie chce Rodrigo Carvalhães skalowane do klubu gier. W tym samym tonie, Oznacz zaznaczony czerwoną kartkę na prawej obronie i rozmawiał z rzędu błędów podczas meczu.

Oznacz wciąż narzekał na poziom sędziów Federacji Rio de Janeiro, przypominając pracę Luísa Antônio Silvy Santos "Índio", który podyktował nieistniejący rzut karny w ostatnich sekundach klasyku z Vasco.

"To jest Carioca, niestety taki jest poziom sędziowania. Po Índio przychodzi inny." - ubolewał Eduardo Bandeira de Mello.

autor: MentiX; 03.04.2017; 16:38; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX