flamengol.net

Guerrero odrzucił ofertę z Chin

Na całym świecie byłoby to piłkarskie Eldorado i szansa na spotkanie dwóch kolegów z czasów gry w Corinthians. Ale Paolo Guerrero odrzucił ofertę z Chin. Peruwiański napastnik otrzymał propozycję z Beijing Guoan, gdzie występują Ralf i Renato Augusto. Jednak oferta nie dotarła nawet na biurko Flamengo. Wszystko dlatego, że podekscytowany udanym początkiem sezonu w Rubro-Negro, zawodnik zamierza wypełnić swój kontrakt.

Propozycja chińskiego klubu została przekazana do OTB, firmy, która zarządza karierą Guerrero. Beijing Guoan było skłonne do uiszczenia opłaty w wysokości klauzuli odstępnego, aby pozyskać napastnika Flamengo: 6 mln euro (prawie 20 mln reali). Sam zawodnik otrzymał ofertę dwuletniego kontraktu i rocznej pensji w wysokości 5 mln euro (16,5 mln reali). Jednak Peruwiańczyk odrzucił ofertę i tym samym jego przedstawiciele nie kontaktowali się nawet z Flamengo.

Nastąpiło to tuż przed zamknięciem okienka transferowego w Chinach (28 lutego), ale Beijing Guoan nie uważa jeszcze sprawy w pełni za zamkniętą. Klub zdołał utrzymać do końca tego roku Buraka Yilmaza i planuje powtórzyć atak na Guerrero na początku przyszłego roku. Chodzi o to, aby popisać umowę z napastnikiem na początku 2018 roku, kiedy będzie mógł popisać przedwstępny kontrakt z dowolnym klubem, ponieważ ma ważną umowę z Flamengo do sierpnia 2018 roku.

To już druga oferta za Guerrero odkąd trafił do Flamengo. W połowie ubiegłego roku, Bologna przestawiła ofertę za zawodnika, ale została ona natychmiast odrzucona z powodu niskiej proponowanej kwoty.

autor: MentiX; 01.04.2017; 23:13; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX