flamengol.net

Mancuello coraz bliżej Cruzeiro

Cruzeiro jest blisko pozyskania Federico Mancuello z Flamengo. Raposa uzgodnili już warunki transferu z Rubro-Negro i pozyskają część karty zawodnika. Zespół z Belo Horizonte zaoferował Argentyńczykowi trzyletni kontrakt.

Klub mineiro jest przekonany, że finalizacja transakcji nastąpi do końca tego tygodnia, jeśli rozmowy nadal będą kontynuowane z dobrym tempem. Mancuello jest wszechstronny może grać zarówno jako rozgrywający, na lewym skrzydle, a także jako volante, co właśnie podoba się Cruzeiro.

Cruzeiro i Flamengo prowadzą negocjacje, ale żadna ze stron do tej pory nic nie mówi. Agent zawodnika, Uriel Pérez również zachowuje milczenie, potwierdził jedynie, że miał kontrakt z Raposą, ale nie podawał żadnych szczegółów.

Mancuello trafił do Flamengo na początku 2016 roku, za kwotę 3 mln dolarów i wystąpił w 69 meczach, w których zdobył 10 goli. Pomocnik jednak nigdy nie pełnił pokładanych w nim nadziei i przez większość czasu był rezerwowym. Rubro-Negro chcą odzyskać zainwestowane pieniądze.

autor: MentiX; 10.01.2018; 16:31; źródło: globoesporte.com
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX