flamengol.net

Mancuello gotów zastąpić Diego

Flamengo będzie musiało sobie radzić bez Diego, który został powołany do reprezentacji Brazylii, przynajmniej przez dwa najbliższe mecze - przeciwko Bangu i Vasco. Argentyńczyk Federico Mancuello, który w tym sezonie występuje na prawym skrzydle powinien zająć miejsce Diego.

Po wtorkowym treningu w centrum sportowym Ninho do Urubu, pomocnik spotkał się na konferencji prasowej z dziennikarzami i przypomniał, że to on poprosił Zé Ricardo o możliwość gry na prawej flance. W ubiegłym sezonie, Argentyńczyk grał na środku pomocy, tak jak Diego.

"W ubiegłym roku grałem na ten pozycji w kilku grach. W tym sezonie, powiedziałem, że chciałbym grać na prawej stronie. Większość tych spotkań w tym roku była dobra. Zaczęliśmy grać w ustawieniu 4-2-3-1 z Diego w środku, ale mamy także warianty taktyczne, aby zastąpić Diego, który oczywiście jest wielkim zawodnikiem, ale będziemy ciężko pracować, aby nie czuć jego braku." - powiedział Federico Mancuello.

Argentyńczyk pochwalił także siłę zespołu Flamengo, podkreślając, że nawet gdy Zé Ricardo dokonuje zmian w składzie, to na boisku nie widać różnicy.

"Flamengo ma bardzo silny skład. Jeśli się nie mylę,to w trzech meczach trener dokonał sporych zmian i zespół nie odczuł różnicy." - dodał.

autor: MentiX; 20.03.2017; 20:35; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX