flamengol.net

Mancuello na celowniku Cruzeiro

Nadal bez wzmocnień na nowy sezon, Flamengo próbuje przynajmniej pozbyć się niepotrzebnych zawodników i odzyskać część zainwestowanych pieniędzy. Pozyskany na początku 2016 roku, za kwotę 3 mln dolarów, Federico Mancuello wzbudził zainteresowanie innych klubów, ale to Cruzeiro rozpoczęło negocjacje z Rubro-Negro.

Żadna ze stron nie mówi o rozmowach - ani klub Rio, który nie zaprzeczył, ani mineiros, ani reprezentant pomocnika, Argentyńczyk Uriel Perez. Wypożyczenie jest wykluczone, ponieważ Mengão są zainteresowani tylko definitywną sprzedażą, aby odzyskać pieniądze z kupna Argentyńczyka po długich negocjacjach z Independiente w styczniu 2016 roku.

Zgodnie z najnowszym bilansem z trzeciego kwartału 2017 roku, Rubro-Negro nadal muszą zapłacić nieco ponad 2 mln reali, aby uregulować zakup. Mancuello wystąpił w 69 meczach dla klubu z Gávea, w których zdobył 10 goli. Pomocnik jednak nigdy nie pełnił pokładanych w nim nadziei i przez większość czasu był rezerwowym.

autor: MentiX; 09.01.2018; 23:59; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX