flamengol.net

Mancuello w Cruzeiro

Federico Mancuello jest już zawodnikiem Cruzeiro. Raposa na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformowała o pozyskaniu byłego już pomocnika Flamengo, który związał się z nowym pracodawcą trzyletnią umową z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Zespół z Belo Horizonte pozyskał za 5.8 mln reali 60% z 90% karty zawodnika należącej do Rubro-Negro

Mancuello będzie siódmym wzmocnieniem Cruzeiro na ten sezon i piątym gringos w zespole dowodzonym przez Mano Menezesa. Klub mineiro zakontraktował już bocznych obrońców Edilsona, Egídio i Marcelo Hermes, volante Bruno Silvę i dwóch napastników Davida i Freda.

Negocjacje pomiędzy klubami rozpoczęły się w ciągu ostatnich kilku dni. Mancuello trafił do Flamengo w styczniu 2016 roku i przez dwa sezony wystąpił w 69 meczach, w których zdobył 10 goli. Rubro-Negro pozyskali go z Independiente za kwotę około 12 mln reali.

autor: MentiX; 11.01.2018; 19:40; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX