Powiadomienie (8): session_start(): ps_files_cleanup_dir: opendir(/var/lib/php5) failed: Permission denied (13) [ SYSPATH/classes/session.php, line 160 ]
flamengol.net - polski serwis kibiców Rubro-Negro - Nadal bez prognozowanego powrotu Édersona

flamengol.net

Nadal bez prognozowanego powrotu Édersona

Po prawie dwóch tygodniach treningów na boisku z całym zespołem i ćwiczeniach z piłką, nadal nie ma dokładnej prognozy co do powrotu Édersona do gry. Powolne i ostrożne prace są utrzymane i oczekuje się, że pomocnik będzie już do dyspozycji trenera Zé Ricardo w przeciągu najbliższych tygodni.

Po pozbyciu się bólu w lewym kolanie, który był następstwem zeszłorocznego urazu kości, piłkarz ostatni miesiąc spędził na wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających. Teraz po powrocie do zajęć z piłką, sztab szkoleniowy Flamengo uważnie monitoruje postępy Édersona i czeka z cierpliwością na powrót do optymalnej formy.

Pomocnik doznał kontuzji po brutalnym faulu Fágnera podczas lipcowego spotkania z Corinthians w Campeonato Brasileiro. We wrześniu przeszedł operację. Mimo kontuzji, Édersona został zgłoszony przez klub zarówno do Campeonato Carioca jak i Copa Libertadores.

autor: MentiX; 17.03.2017; 20:13; źródło: colunadoflamengo.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX