flamengol.net


Pierwsza porażka w klasyku

Flamengo wystąpiło mieszanym składem w niedzielnym klasyku przeciwko Botafogo i opuszczało Nilton Santos jako przegrany. Rubro-Negro zagrali słabo, co wykorzystali rywale zdobywając dwie bramki, a ich autorem był Roger.

Niedzielna porażka była dopiero pierwszą w klasyku w tym sezonie. W tym roku, zespół z Gávea rozegrał już piętnaście klasyków z czego siedem wgrał, siedem zremisował i jeden przegrał, właśnie ten z Botafogo.

Poza korzystnym bilansem w tegorocznych klasykach, Mengão mają także dodatni bilans bramkowy: Fla zdobyło osiemnaście goli, a straciło o pięć mniej.

W tym sezonie, Flamengo może jeszcze rozegrać cztery klasyki. W Brasileirão, Rubro-Negro zmierzą się jeszcze z Fluminesne i Vasco, a dodatkowe dwa mogą dobyć się w Copa Sudamericana, ale najpierw podopieczni trenera Reinaldo Ruedy muszą wygrać z Chapecoense, a Fluminesne musi wyeliminować LDU.

autor: MentiX; 11.09.2017; 07:28; źródło: colunadoflamengo.com
Zawodnik meczu

Geuvânio: Flamengo 4:0 Portuguesa

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą się po jednej ze zdobytych bramek w wygranym meczu z Portuguesą.
Video
Poker w wykonaniu Flamengo, które właśnie czteroma bramkami wygrało spotkanie z Portuguesą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX