flamengol.net

Poszukać rewanżu

Flamengo i Cruzeiro spotkają się ponownie w środę na Ilha do Urubu. Rywale, którzy spotkali się ze sobą w finale Copa do Brasil, gdzie ostatecznie górą po serii rzutów karnych okazała się być Raposa, tym razem zagrają w ramach 33. kolejki Campeonato Brasileiro.

Rubro-Negro, którzy są gospodarzami tego spotkania zajmują siódme miejsce w tabeli Brasileirão z 47 punktami..Cruzeiro, które ma już zagwarantowany awans do przyszłorocznej edycji Copa Libertadores są na piątym miejscu z 51 punktami.

Trener Reinaldo Rueda nie będzie mógł skorzystać z sześciu zawodników. W linii obrony nadal nieobecni są Réver i Juan, w związku z tym Rhodolfo i Rafael Vaz ponownie stworzą duet defensorów. W środowej grze przed szansą debiutu w koszulce Rubro-Negro stanie młody zaledwie 16-letni Lincoln, który powinien zasiąść na ławce rezerwowych.

Mano Menezes zamknął dla prasy ostatnią sesję treningową w Toca da Raposa i nie dał żadnego wskazówki, co do ewentualnego składu swojego zespołu. Rafael Sóbis, który nuie odczuwa już bólu stawów powinien być rezerwowym. Ponieważ Giorgian De Arrascaeta przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju, a Rafinha jest zawieszony, trener powinien postawić na Alissona i młodego 19-letniego Jonatę.

Prawdopodobne składy:

Flamengo: Diego Alves; Pará, Vaz, Rhodolfo, Renê; Cuéllar, Arão, Lucas Paquetá; Éverton Ribeiro, Éverton, Vizeu.

Cruzeiro: Fábio; Ezequiel, Manoel, Murilo, Diogo Barbosa; Henrique, Lucas Romero, Thiago Neves, Alisson, Robinho; Jonata.

autor: MentiX; 08.11.2017; 16:24; źródło: własne
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX