flamengol.net

Powrót do treningów, jeszcze bez wzmocnień

Główny zespół Flamengo w sobotę wznawia treningi w centrum sportowym Ninho do Urubu. Zawodnicy, który grali do 13 grudnia - czyli rewanżowego finałowego spotkana Copa Sudamericana - wrócili do ćwiczeń, aby spotkać się z nowym trenerem Paulo César Carpegianim i rozpocząć przygotowania do sezonu. Debiut w Campeonato Carioca jest w dniu 17 stycznia przeciwko Volta Redonda i tendencja jest taka, że Rubro-Negro wystąpią mieszaną drużyną juniorów i piłkarzy, którzy wrócili z wypożyczeń.

Flamengo powinno ogłosić w sobotę transfer Marlosa Moreno. 21-letni napastnik zostanie wypożyczony z Manchesteru City do końca 2018 roku. Rubro-Negro nic nie zapłacą za wypożyczenie, ale będą pokrywać pensję zawodnika. Władze oczekują, że w najbliższych dniach będą postępować inne negocjacje.

Wciąż bez nowych klubów, bramkarz Alex Muralha i obrońca Rafael Vaz wznowią treningi z resztą zespołu, ale ich agenci próbują znaleźć im nowe zespoły. Napastnik Paolo Guerrero, który jest zawieszony przez FIFA nie będzie mógł trenować w klubie aż do czasu zakończenia kary, czyli do maja.

autor: MentiX; 13.01.2018; 12:35; źródło: globoesporte.com
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX