flamengol.net

Pożądany przez kluby z Meksyku, Argentyny i Portugalii, Guerrero chce zostać we Fla

Ten sezon w wykonaniu Paolo Guerrero jest nad wyraz bardzo dobry. W tym sezonie w 10 rozegranych meczach dla Flamengo, napastnik zdobył siedem goli, a na dodatek nie otrzymał żadnej żółtej kartki, co w przeszłości zdarzało mu się nagminnie. Zawodnik spisuje się także dobrze w reprezentacji, dla której w dwóch ostatnich meczach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata, które za rok odbędą się w Rosji zdobył dwa gole i zaliczył jedną asystę.

Dlatego nic dziwnego w tym, że atakujący wzbudził zainteresowanie różnych klubów. Według peruwiańskiej gazety Libero, Guerrero przyglądają się zespoły z Meksyku, Argentyny i Portugalii. Ostatnio napastnik odrzucił ofertę z Chin. Beijing Guoan było skłonne do uiszczenia opłaty w wysokości klauzuli odstępnego, czyli kwoty 6 mln euro, sam zawodnik miał otrzymać dwuletni kontrakt z wynagrodzeniem 5 mln euro za sezon.

Według reaktorów Libero, istnieją także pogłoski, że napastnikiem interesuje się jeszcze chińskie Shandong Luneng i arabskie Al Ain, ale Guerrero zamierza pozostać we Flamengo.

autor: MentiX; 05.04.2017; 21:14; źródło: colunadoflamengo.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX