flamengol.net

Przygotowania na Resende

Trener Zé Ricardo powinien oszczędzić zawodników pierwszego składu w sobotnim meczu z Resende na Raulino de Oliveira we Volta Redonda. Zespół Flamengo wrócił w piątek do treningów w centrum treningowym Ninho do Urubu, a niektórzy piłkarze pierwszego składu jak Paolo Guerrero i Miguel Trauco opuścili ośrodek przed zakończeniem sesji treningowej. Oznacza to, że nie zagrają w sobotę.

Jedynym zawodnikiem pierwszego składu, który w sobotę pojawi się na murawie powinien być Rômulo. Widziano jak volante wsiadał do autokaru, który udał się do Volta Redonda. Orlando Berrío, który w spotkaniu z Universidad Católica otrzymał czerwoną kartkę powinien zagrać jako starter, gdyż z powodu kontuzji niedysponowany jest Gabriel. Do zespołu wraca Federico Mancuello, który nie wystąpił przeciwko chilijskiemu klubowi po tym jak doznał urazu głowy tydzień wcześniej w spotkaniu z San Lorenzo na Maracanie.

Flamengo powinno zagrać w następującym składzie: Thiago; Rodinei, Donatti, Juan, Renê; Rômulo, Cuéllar, Mancuello; Berrío, Vizeu (Matheus Savio), Leandro Damião.

autor: MentiX; 17.03.2017; 23:13; źródło: lancenet.com.br; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX