flamengol.net

Real chce Viníciusa Júniora już w lipcu

Rezerwowy, ale decydujący we Flamengo, Vinícius Júnior jest ściśle monitorowany przez Real Madryt. Hiszpański klub pozyskał młodego zawodnika za 45 mln euro i uważnie przygląda się 17-latkowi. Królewscy zapewnili sobie jego usługi w maju ubiegłego roku, jednak wstępnie ustalono z Rubro-Negro, że zawodnik zostanie w obecnym klubie do lata 2019 roku. W poniedziałkowym wydaniu "Marca" i "As" poświęciły uwagę wychowankowi Rubro-Negro.

Pierwszy z dzienników podaje, że klub z Madrytu chce ściągnąć Viníciusa już w lipcu tego roku, gdy tylko ten skończy 18 lat. Oprócz sportowego powodu -  ma być dodatkową alternatywą dla trenera w ustalaniu składu - publikacja podaje, że niektórzy w Realu uważają, że z powodu swojego stylu gry Vinícius Júnior stał się "numerem jeden wśród rywali", w związku z tym jest narażony na odniesienie kontuzji.

Do tej pory, Vinícius Júnior wystąpił w koszulce Flamengo w 42 meczach i zdobył sześć bramek, ostatnią w sobotnim spotkaniu z Botafogo w ramach półfinału Taça Guanabara.

autor: MentiX; 12.02.2018; 18:48; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX