flamengol.net


Réver jednak nie zagra z Emelec

Trener Paulo César Carpegiani nie będzie mógł liczyć na Révera w środowym meczu. Obrońca nadal odczuwa ból w prawej kostce i dziś rano Flamengo poinformowało, że zawodnik ma obrzęk kostny. W ten sposób jego wyjazd do Ekwadoru został zawetowany, a to oznacza, że nie zagra w spotkaniu z Emelec. Kapitana Rubro-Negro zastąpi Rhodolfo, który stworzy duet środkowych obrońców wraz z Juanem.

Oprócz zmiany w linii obrony, pomoc również może mieć modyfikacje. Pomimo rozpoczęcia treningu w pierwszym składzie, Éverton Ribeiro walczy o miejsce z Willianem Arão. Carpegianiemu podobał się występ volante w sobotnim przegranym spotkaniu z Macaé i ma szansę na grę na George Capwell.

Przed zamknięciem dla prasy poniedziałkowego treningu, zespół trenował w Ninho do Urubu w następującym składzie: Diego Alves; Rodinei, Juan, Rhodolfo, Renê; Jonas; Diego, Lucas Paquetá, Éverton Ribeiro, Éverton; Henrique Dourado. Po tym jak prasa ponownie miała dostęp do porannych zajęć to Léo Duarte i Vinícius Júnior zajęli miejsce Rhodolfo i Évertona Ribeiro.

Do treningów z zespołem wrócił Marlos Moreno. Atakujący przebywał w Kolumbii, gdzie towarzyszył narodzinom swojej córki. Zawodnik wyleczył już ból krzyża i jest do dyspozycji Paulo Césara Carpegianiego.

autor: MentiX; 12.03.2018; 18:55; źródło: globoesporte.com
Zawodnik meczu

Geuvânio: Flamengo 4:0 Portuguesa

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą się po jednej ze zdobytych bramek w wygranym meczu z Portuguesą.
Video
Poker w wykonaniu Flamengo, które właśnie czteroma bramkami wygrało spotkanie z Portuguesą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX