flamengol.net


Réver: "Nie można winić sędziego"

Flamengo udanie rozpoczęło sobotnie spotkanie z Vitórią i już po 16 sekundach gry prowadziło po trafieniu Lucasa Paquetá. Jednak kilka minut później niesłuszna czerwona kartka dla Évertona Ribeiro i tzw. karny z kapelusza zmieniły całkowicie plan gry Rubro-Negro, którzy przez prawie całe spotkanie musieli grać z jednym zawodnikiem mniej.

Po końcowym gwizdku arbitra, kapitan Réver, który zdobył jedną z bramek w spotkaniu na stadionie Barradão, stanął jednak w obronie sędziego i przypomniał, że większość zespołów była przeciwna stosowania Video Assistant Referee (VAR) w meczach Campeonato Brasileiro.

"Prawdą jest, że gracze cały czas pytali. W przerwie powiedziano nam, że piłka trafiła w twarz Évertona. Nie można winić sędziego, wszystko działo się bardzo szybko. Arbiter powiedział nam, że był przekonany, iż była ręka. Musimy docenić ten remis, ponieważ przez prawie całe spotkanie graliśmy z jednym zawodnikiem mniej. Teraz musimy odpocząć, ponieważ w środę mamy ważny mecz. Sędziowie również chcieli pomocy. Było pytanie o VAR i wiele zespołów było przeciwko niemu. Powinniśmy pomagać sędziom, gdy to tylko możliwe, a nie tylko krytykować za ich błędy." - powiedział Réver.

  • dodał: MentiX
  • 15.04.2018; 13:32
  • źródło: globoesporte.com
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Júlio César: Flamengo 2:0 América Mineiro

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
Rozgrywajacy swój ostatni mecz w karierze Júlio César, dziękuje kibicom za wsparcie i miłość jaką otrzymał.
Video
Flamengo godnie pożegnało kończącego karierę Júlio Césara i na zapełnionej Maracanie wygrało z Américą Mineiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX