flamengol.net


Rueda ponownie zmierzy się z Botafogo

Niedzielny pomiędzy Botafogo i Flamengo na Olímpico Nilton Santos będzie szczególny dla trenera Reinaldo Ruedy. To właśnie przeciwko Alvinegro, Kolumbijczyk po raz pierwszy zasiadł na ławce trenerskiej Rubro-Negro. Wówczas pierwszy półfinałowy mecz Copa do Brasil zakończył się bezbramkowym remisem.

Prowadząc jeszcze Atlético Nacional, Rueda dwukrotnie grał z Bota i będąc już we Fla też. Bilans to jedna wygrana, jeden remis i dwie porażki. Od przejęcia zespołu z Gávea, kolumbijski szkoleniowiec jeszcze nie przegrał spotkania: trzy wygrał i trzy zremisował.

Nawet skupiając się na rewanżowym finałowym meczu Copa do Brasil, Rueda nie zamierza odpuszczać walki o czołowe lokaty w Brasileirão. Celem trenera poza wygraniem Coopa do Brasil jest także wywalczenie awansu do przyszłorocznej edycji Copa Libertadores. Rubro-Negro mają nadzieję zająć miejsce w pierwszej szóstce Campeonato Brasileiro.

  • dodał: MentiX
  • 10.09.2017; 15:00
  • źródło: lancenet.com.br
  • 0 komentarzy
Komentarze (0)

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Zawodnik meczu

Éverton Ribeiro: Flamengo 1:1 Vasco

Ocena: 7.0
Zdjęcie tygodnia
Dużo walki, ale ostatecznie klasyk z Vasco na Maracanie zakończył się podziałem punktów.
Video
Flamengo zremisowało klasyk z Vasco i straciło fotel lidera Campeonato Brasileiro.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX