flamengol.net


Trzy zespoły mają powód, aby kibicować Flamengo w Copa Sudamericana

Ironia losu sprawiła, że wyniki ostatniej kolejki Campeonato Brasileiro spowodowała, że trzej historyczni rywale muszą mieć nadzieje, że Flamengo zdobędzie tytuł Copa Sudamericana, ponieważ zwycięstwo w tych rozgrywkach przyniesie im korzyści. Chodzi o Vasco Atlético Mineiro i Sport.

Cruzmaltino wyprzedali Rubro-Negro w tabeli, ale stracili pozycję dającą bezpośredni awans do przyszłorocznych rozgrywek Copa Libertadores po zwycięskim golu Diego w niedzielnym wygranym meczu z Vitórią. Teraz, aby nie grać w kwalifikacjach do najważniejszych klubowych rozrywek na kontynencie, muszą mieć nadzieję, że ich największy rywal wygra Copa Sudamericana, ponieważ da im to bezpośredni awans.

Atlético Mineiro, czyli być może największy rywal Rubro-Negro poza Rio de Janeiro także ma nadzieję, że zespół prowadzony przez Reinaldo Ruedę zwycięży w Copa Sudamericana, ponieważ dzięki temu Galo zagrają w kwalifikacjach do Libertadores.

Wreszcie Sport. Klub, który rywalizuje z Flamengo z powodu sporu o mistrzostwo Brasileirão z 1987 roku, również liczy, że Rubro-Negro okażą się lepsi od Independiente, dzięki temu klub z Recife zagra w przyszłorocznej edycji Copa Sudamericana.

autor: MentiX; 04.12.2017; 20:28; źródło: colunadoflamengo.com
Zawodnik meczu

Geuvânio: Flamengo 4:0 Portuguesa

Ocena: 8.0
Zdjęcie tygodnia
Zawodnicy Flamengo cieszą się po jednej ze zdobytych bramek w wygranym meczu z Portuguesą.
Video
Poker w wykonaniu Flamengo, które właśnie czteroma bramkami wygrało spotkanie z Portuguesą.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX