flamengol.net

Vizeu cieszy się z bramki

To był wieczór Felipe Vizeu we Volta Redonda. Nazwisko napastnika Flamengo było skandowane przez kibiców, kiedy ten był jeszcze na ławce rezerwowych, pojawił się na murawie w 65 minucie gry i spełnił oczekiwania: po strzale głową w doliczonym czasie zapewnił Rubro-Negro zwycięstwo nad Resende. Bohater Rubro-Negro zdradził, że akcja po której zdobył zwycięskiego gola była ćwiczona na treningu.

"Zawsze ciężko pracuję. Nie jest łatwo grać dla Flamengo, znam odpowiedzialność i presję, które nosimy na co dzień. Niezależnie od rywala wiemy, że będziemy mieli trudności. Jestem bardzo zadowolony z bramki, motywuje mnie do poprawy na co dzień i chcę więcej. Zawsze dążę do bardzo wielkich rzeczy. Na wczorajszym (piątkowym) treningu trenowaliśmy dośrodkowania i tak zdobyliśmy zwycięską bramkę. Jak zawsze mówię, wszystko, co dzieje się na treningu występuje w meczu. Teraz nie było inaczej." - powiedział Felipe Vizeu.

Napastnik skorzystał z okazji i podziękował za wsparcie kibicom, którzy skandowali jego nazwisko i dopingowali.

"Kibice zawsze dają nam motywację i bardzo mnie to cieszy. Przyjęli mnie w taki sposób, że nie mogę nawet tego wyjaśnić, to sprawia, że jestem szczęśliwy. Wiem, że zdobywanie bramek jest moją rolą, ale ważne jest to, aby pomóc zespołowi." - dodał.

Była to dziewiąta bramka Felipe Vizeu w jego 32. meczu w koszulce Flamengo. Swoim trafieniem, młody napastnik pokazał, że będzie walczyć z Leandro Damião o miejsce w wyjściowym składzie pod nieobecność Paolo Guerrero, który został powołany do reprezentacji Peru i nie zagra w meczach z Bangu i Vasco.

"Zé zna naszą pracę, nasze zaangażowanie na co dzień. W zespole jest zdrowa rywalizacja, to najważniejsze. Jestem gotów, jestem pewien, że Leandro również, oboje życzymy Paolo powodzenia w reprezentacji. Zé Ricardo wie, co jest najlepsze dla zespołu." - zakończył młody napastnik.

autor: MentiX; 19.03.2017; 01:09; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX