flamengol.net

Vizeu daje trzy punkty

Flamengo grając rezerwowym składem wygrało 1:0 z Resende w sobotnim meczu na Raulino de Oliveira, em Volta Redonda. Bohaterem Rubro-Negro został Felipe Vizeu, który pojawił się na placu gry w drugiej połowie i zdobył zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry. Po pierwszej złej połowie, gra Rubro-Negro poprawiła się po przerwie, a upór został nagrodzony w 90 minucie.

Resende 0 x 1 Flamengo

Stadion: Estádio Raulino de Oliveira, em Volta Redonda (RJ)
Arbiter: Marcelo de Lima Henrique (RJ)
Asystenci: Daibert Pedrosa (RJ) e Andreia Isaura (RJ)
Żółte kartki: Muriel (RES) e Matheus Savio (FLA)
Widzów: 2.667
Gol: Felipe Vizeu,  46'/2Tº (0-1)

Resende: Arthur; Muriel, Leandrão, Thiago Sales e Dieyson; Marcelo Costa, Léo Silva, Paulo Victor (Marcel. 13'/2ºT) e Rogerinho (Robinho, 6'/1ºT); Jhulliam e Pingo (yago, 20'/2ºT). Técnico: Ademir Fonseca.

Flamengo: Thiago; Rodinei, Donatti, Juan e Renê; Rômulo (Cafu, 38'/2ºT), Cuéllar e Matheus Savio (Lucas Paquetá, 20'/2ºT); Mancuello (Felipe Vizeu, 20'/2ºT), Berrío e Leandro Damião. Técnico: Zé Ricardo.

autor: MentiX; 19.03.2017; 00:30; źródło: własne; fot. bd.