flamengol.net

Z Vasco na Maracanie

Pierwszy półfinał Taça Rio, w drugiej rundzie Campeonato Carioca ma już swoją lokalizację i godzinę rozpoczęcia. Spotkanie pomiędzy Flamengo i Vasco odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 18.30 czasu lokalnego na Maracanie. Również i wielki finał, który zaplanowano na 16 kwietnia odbędzie się w tym samym miejscu. Decyzja ta została ogłoszona przez Sekretarza ds. Sportu, Rekreacji i Młodzieży Rio de Janeiro po wtorkowym spotkaniu.

"Jestem bardzo zadowolony z sukcesu naszych rozmów. Zdrowy rozsądek zwyciężył i pokonał przeszkody. Byłoby to bardzo smutne, gdyby finał Taça Rio nie obył się w Rio de Janeiro. Ważną rzeczą jest to, że kibice ponownie będą mogli przyjść na Maracanę. Teraz musimy dojść do ostatecznego porozumienia w sprawie rozwiązanie sytuacji stadionu, który jest jednym z największych symboli naszego kraju i nie zasługuje na to, co się teraz z nim dzieje." - powiedział Sekretarz.

Również we wtorek Stanowa Federacja Piłkarska Rio de Janeiro (Ferj) ustaliła, że drugi półfinał pomiędzy Botafogo i Fluminense odbędzie się w niedzielę o godzinie 16 czasu lokalnego na Nílton Santos.

półfinały rzeka Cup (Photo: Odtwarzanie)

autor: MentiX; 04.04.2017; 22:53; źródło: globoesporte.com; fot. bd.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX