flamengol.net

Złe wieści

Prośba Guerrero o wstrzymanie 30-dniowego zawieszenia została odrzucona przez FIFA. Oznacza to, że napastnik nie pomoże swojej reprezentacji w meczach barażowych do mundialu przeciwko Nowej Zelandii, a także nie wystąpi w żadnym spotkaniu Flamengo do końca sezonu. Wszystko dlatego, że kont-test antydopingowy napastnika także okazał się pozytywny pod względem stosowania benzoilogoniny.

Test antydopingowy wykonany Guerrero po spotkaniu Peru przeciwko Argentynie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata miał negatywny wynik badania, a w moczu zawodnika znaleziono benzoiloekgoninę, główny metabolitu kokainy. Ochrona zawodnika twierdzi, że pozytywny test jest wynikiem spożycia zanieczyszczonej herbaty, ale nie z liści koki, która jest spożywana w niektórych krajak w Ameryce Południowej.

Tymczasem Guerrero wciąż pozostaje w Peru. Flamengo oczekiwało, że napastnik wróci do treningów w czwartek, ale zdecydował się pozostać w Limie jeszcze przez kilka dni. Z powodu zawieszenia, zawodnik nie może trenować z resztą zespołu.

autor: MentiX; 10.11.2017; 21:12; źródło: globoesporte.com
Zawodnik meczu

Vinícius Júnior: Emelec 1:2 Flamengo

Ocena: 8.5
Zdjęcie tygodnia
Vinícius Júnior cieszy się po zdobytej drugiej bramce w meczu z Emelec.
Video
Dwa trafienia Viníciusa Júniora zapewniły Flamengo pierwsze od 2014 roku, wyjazdowe zwycięstwo w Copa Libertadores.
Copyright by Flamengol.net © 2008 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone (All Rights Reserved).
The trade names and marks FLAMENGO and Shield Device are the exclusive property of Clube de Regatas do Flamengo, Rio de Janeiro, Brazil.
Projekt: MentiX